Logowanie

Aktualności

CENNY REMIS Z LIDEREM

• autor: bronradom2002, 2018-09-17 21:17

Po trzech słabych meczach i po trzech porażkach na kolejny mecz udaliśmy się do lidera tabeli Kosy Konstancin

.Pierwsza połowa wskazywała że bolesna seria porażek będzie trwała nadal.Trudno myśleć inaczej gdy na przerwę schodzimy przy prowadzeniu gospodarzy 2:0.Na szczęście po zmianie stron nasi zawodnicy przypomnieli sobie jak gra się w piłkę i bardzo dobrą grą najpierw doprowadzili do remisu a potem zdołali strzelić trzecią bramkę obejmując tym samym prowadzenie.Niestety na kilka minut przed końcem spotkania rywale doprowadzają do remisu i mecz kończy się wynikiem 3;3.W grze obu drużyn na pewno nie pomagało małe i grząskie boisko które uniemożliwiało  zespołom pokazanie pełni swoich umiejętności.Bramki w tym meczu dla Broni Radom zdobywali Patryk Lis -2 gole oraz Eryk Warych.