DOBRE MECZE BRONIARZY

• autor: bronradom2002, 2017-05-08 18:53

Kolejne mecze ligowe za nami.W I lidze okręgowej urwaliśmy punkty liderowi remisując z Radomiakiem 1:1.W ekstralidze mazowieckiej pokonujemy na wyjeździe Polonię Warszawa 0:2

W sobotę 6 maja rozegraliśmy derbowy pojedynek z liderem I radomskiej ligi okręgowej -Radomiakiem.Pierwsza cześć meczu to przewaga zielonych,którzy udokumentowali to zdobyciem gola.Po zmianie stron to broniarze zdobyli minimalną przewagę na boisku stwarzając sobie w tym czasie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola.Niestety słaba skuteczność oraz spore w tym dniu u niektórych zawodników kłopoty z przyjmowaniem piłki sprawiły że wyrównania nie było.Na szczęście kilka minut przed końcowym gwizdkiem pada wyrównanie a autorem bramki jest Adam Kotlimowski. Bramka ta padła w kontrowersyjnej sytuacji bowiem zdaniem zawodników Radomiaka ich trenera oraz kibiców zielonych sędzia popełnił błąd uznając gola z pozycji spalonej.Jak było naprawdę nie wiadomo,wiadomo tylko że najbardziej o spalonym byli przekonani kibice z przeciwnego końca boiska.Jednak dopóki nie będzie wymogu ze strony Związku Piłki Nożnej aby w meczach sędziowało trzech sędziów takich sytuacji będzie więcej.Jeden sędzia rzadko kiedy oceni z całą stanowczością czy był spalony czy też nie.A swoją drogą ciekawe co stoi na przeszkodzie aby na meczach była pełna obsada sędziowska - brak dobrej woli działaczy czy niechęć do wydania kilkudziesięciu złotych więcej.

Również w sobotę   rozegraliśmy pierwszy mecz rundy rewanżowej w ekstralidze mazowieckiej.Naszym przeciwnikiem była Polonia Warszawa ,z którą w pierwszym meczu nieszczęśliwie i wysoko ulegliśmy na własnym boisku 2:5.Tym razem trójkolorowi nie popełnili błędów z pierwszego spotkania i po wyrównanym meczu wygrali 0:2.Autorem obu bramek był Arek Pyrka.W odniesieniu zwycięstwa nie przeszkodził nam nawet ulewny deszcz,który przeszedł nad stolicą.

Gratulujemy trenerowi i obu zespołom i życzymy dobrych występów do końca rozgrywek.