Logowanie

Aktualności

DOBRE MECZE BRONIARZY

• autor: bronradom2002, 2017-04-02 19:23

Udany weekend zaliczyły nasze dwa zespoły grające w okręgówce i w ekstralidze mazowieckiej.Pierwsi zremisowali w Przytyku z miejscowym Sokołem 3:3 a drudzy pokonali u siebie Unię Warszawa 2:0

Mecz ligi okręgowej odbył się w sobotę w Przytyku.Mecze na naturalnej nawierzchni nigdy nie były mocną stroną naszego zespołu.Tak było i tym razem.Radomianie próbowali grać piłką,stwarzać sytuacje bramkowe ale strzelić gola było było ciężko.W pierwszej połowie udaje nam się jednak zdobyć gola a jego strzelcem z rzutu karnego jest Tomasz Oparcik. W drugiej części meczu worek z bramkami jednak się rozwiązał.My strzelamy jeszcze dwa gole autorstwa Adama Kotlimowskiego i Tomasza Szpakowskiego a rywale trzy w tym dwa z rzutów karnych i mecz kończy się remisem 3:3.

W naszych relacjach meczowych staramy się unikać zwalania winy za niepowodzenia na wszystko inne ale nie na siebie  i nie brać przykładu ze znanego wszystkim "redaktora" .Jednak w przypadku meczu w Przytyku trzeba zwrócić uwagę na prace pseudo sędziego, nie dlatego że nie wygraliśmy tego spotkania po skandalicznym sędziowaniu lecz aby zasygnalizować osobom odpowiedzialnym za obsady sędziowskie aby takich amatorów nie wystawiać do sędziowania. Ewidentna stronniczość, używanie nieodpowiednich słów w stronę zawodników,liczne błędy w sędziowaniu to powód aby mieszkańcy Przytyka temu pseudo sędziemu zafundowali nie tylko "szampana" ale aby wystawili mu pomnik.Mamy tylko nadzieją,że ten sędzia amator nigdy nie stanie już na naszej drodze.

Następnego dnia w Radomiu rozgrywamy kolejny mecz w ekstralidze mazowieckiej.Nasz rywal Unia Warszawa to beniaminek tej ligi.Nasi zawodnicy do tego spotkania podeszli niezwykle skoncentrowani i zdeterminowani.Chcieli za wszelką cenę zatrzeć niekorzystne wrażenia pozostawione po ostatnim meczu.Od pierwszych minut broniarze zdominowali grę na boisku.Narzucili swój styl gry i cały czas dążyli do zdobycia gola.Jednak mimo wielu sytuacji pierwsza połowa kończy się bezbramkowo.W drugiej nasi zawodnicy nie zwalniali tempa jednak dzięki dobrym interwencją golkipera przyjezdnych wynik meczu nadal się nie zmieniał.Nasza cierpliwość i dobra gra została jednak nagrodzona.Na kilka minut przed końcem meczu Kamil Grudziński zdobywa dwa gole i mecz kończy się naszą wygraną 2:0. Oprócz dobrej gry i wyniku należy się cieszyć  że chłopcy bardzo dobrze zagrali cały mecz bo jak pamiętamy często drugie połowy w wykonaniu broniarzy były bardzo słabe.Gratulacje dla trenera i zawodników i czekamy na kolejne mecze i zdobyte punkty.