Logowanie

Aktualności

PORAŻKA Z KORONĄ KIELCE

• autor: bronradom2002, 2017-02-20 18:24

W niedzielę 19 lutego rozegraliśmy kolejny sparingowy mecz. Tym razem naszym przeciwnikiem była Korona Kielce.Spotkanie to zakończyło się wygraną gości 2:5 i była to pierwsza porażka Broni w meczach sparingowych w tym roku.Bramki dla naszego zespołu zdobyli Arek Pyrka oraz Kamil Grudziński z rzutu karnego.

Zespół Korony Kielce to jeden z najlepszych zespołów w kraju w roczniku 2002.Udowodnili to w niedzielnym meczu pewnie pokonując nasz zespół 2:5.Jako pierwsi powody do radości mieli jednak broniarze bo już po kilku minutach Arek Pyrka zdobywa pierwszego gola w tym meczu dając nam tym samym prowadzenie.Niestety już po kilku kolejnych minutach rywale wykorzystując błędy obrony doprowadzają do remisu.W tym okresie gra jest wyrównana i obydwa zespoły stwarzają akcje po których mogą padać gole.Niestety to zawodnicy Korony zdobywają kolejnego gola ponownie wykorzystując błędy w obronie.Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy Kamil Grudziński wykorzystuje rzut karny i remisem kończy się pierwsza połowa tego spotkania.

Po zmianie stron przez pierwsze kilkanaście minut zarysował się przewaga broniarzy,którzy w tym czasie stworzyli kilka groźnych akcji pod bramką rywali.Gra wyglądała bardzo fanie dopóki nasi zawodnicy starali się dłużej przytrzymywać piłkę i po prostu grali nią.Obraz gry zmienił się gdy zaczęły się bezmyślne wykopywania piłki do przodu z nadzieja że może zawodnicy grający z przodu skorzystają z tego a obrona gości popełni błąd.Zawodnicy Korony Kielce wykorzystując ponowne błędy obrony,przewagę szybkości nad naszymi obrońcami oraz bezmyślny faul w polu karnym zdobywają kolejne trzy gole i pewnie wygrywają ten mecz 2:5