Logowanie

Aktualności

PODWÓJNA WYGRANA W OSTROWCU.

• autor: bronradom2002, 2016-12-12 17:02

W niedzielę 11 grudnia nasz zespół rozegrał ostatni w tym roku sparing z KSZO Ostrowiec.Trenerzy obu zespołów ustalili że wystawią po dwie drużyny w tym dniu i w ten sposób byliśmy świadkami dwumeczu.Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze i wygrał ten dwumecz dwa razy po 2:0.

Niedzielne mecze rozgrywane były w trudnych warunkach pogodowych.Praktycznie przez cały czas padał deszcz i wiał zimny i dość silny wiatr.Mimo tego zawodnicy obu drużyn pokazali niezły futbol.W pierwszym meczu do przerwy gra była dość wyrównana i nie brakowało akcji z obu stron.Jednak  to broniarze jako pierwsi po strzale z rzutu wolnego Patryka Czajkowskiego objęli prowadzenie.Po zmianie stron radomianie przejęli inicjatywę na placu gry, posiadając dużą przewagę w posiadaniu piłki,jednak nie przełożyło się to na zdobycze bramkowe.Dopiero Tomasz Oparcik strzałem z około 25 metrów zdołał pokonać bramkarza gospodarzy ustalając tym samym wynik meczu na 0:2.Jak się okazało była to ostatnia akcja tego meczu i mogliśmy się cieszyć wygraną w pierwszym pojedynku.

Drugi mecz wyglądał podobnie.Od początku Broń kontrolowała przebieg gry na boisku.Bramki padały również po jednej w każdej połowie.Pierwsze trafienie zaliczył Stanisław Malec wykorzystując błędy obrony natomiast drugiego gola zdobył Tomasz Szpakowski. Broniarze mieli jeszcze okazje do podwyższenia wyniku niestety Michał Kiełbasa nie wykorzystał rzutu karnego.Tak więc w obu meczach Broń Radom odniosła zwycięstwa po 0:2.

W meczu w Ostrowcu Broń Radom reprezentowali :
Brzeziński, Kozicki, Domagała, Marzec, Kobza, Borkowski, Zięba, Czajkowski, Mackiewicz, Zych, Patynowski ,Lis, Kotlimowski, Oparcik, Kiełbasa, Górka, Kochowski, Krzyżanowski,Majewski, Moskwa, Nowacki, Przybysławski, Szpakowski i Terkner.
Wszystkim gratulujemy zwycięstwa i bardzo dziękujemy za ambicję i walkę.Dziękujemy również rodzicom,którzy mimo bardzo złej pogody wybrali się na mecz i dopingowali naszych chłopców.