Logowanie

Aktualności

OSTATNIA KOLEJKA ZE ZMIENNYM SCZCĘŚCIEM

• autor: bronradom2002, 2016-09-19 19:53

W ostatni weekend nasze zespoły rozgrywały kolejne mecze w swoich ligach.W sobotę nasz pierwszy zespół na własnym boisku uległ nieznacznie liderowi tabeli Escoli Varsovi 1:2 natomiast nasz drugi zespół w l lidze okręgowej pokonał na wyjeździe Gracje Tczów 1:4.

Mecz w ekstralidze mazowieckiej rozgrywaliśmy w sobotę 17 września i tym razem podejmowaliśmy zespół,który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i lideruje rozgrywkom tej ligi.Mecz zaczął się dla naszego zespołu bardzo dobrze bo już po kilkunastu minutach gry objęliśmy prowadzenie.Kamil Grudziński wykorzystał bardzo dobre podanie Kuby Zycha i pokonał bramkarza gości.Mimo dobrej gry trójkolorowych niestety nasza obrona nie ustrzegła się błędu i przed przerwą pada bramka wyrównująca.Po zmianie stron pada tylko jedna bramka niestety dla Escoli. Zupełnie nie pilnowany w polu karnym napastnik gości z kilku metrów pakuje piłkę do siatki ustalając tym samym wynik meczu na 1:2.Mimo naprawdę dobrej gry Radomian niestety nie udało się liderowi odebrać punktów.

Następnego dnia nasz drugi zespół udał się na mecz w I lidze okręgowej a naszym przeciwnikiem była drużyna Gracji Tczów.Nasz rywal po pięciu meczach nie zdołał zdobyć jeszcze żadnego punktu i tym samym w tabeli zajmuje ostatnie miejsce.Mimo to to nasi rywale zdołali pierwsi zdobyć gola i dość długo utrzymywać to prowadzenie. Broniarzom dość ciężko było zdominować przeciwnika i przeprowadzić akcje po których moglibyśmy cieszyć się z gola. Na szczęście zadanie to zostało wykonane i ostatecznie wygrywamy 1:4.Strzelcami bramek byli Mackiewicz 2 gole,Przybysławski oraz Kotlimowski po jednym golu.

Pozostałe wyniki tej ligi;

Orlik 14 Radom - AS Radomiak         1:3

Lider Lipsko  - KS Potworów              7:2

Energia Kozienice - Sokół Przytyk      1:1

Nasz zespół po pięciu kolejkach z dorobkiem 11 punktów zajmuje drugie miejsce tracąc do AS Radomiak tylko 2 punkty