Logowanie

Aktualności

REMIS I PRZEGRANA BRONIARZY

• autor: bronradom2002, 2016-09-05 18:54

Tylko jeden punkt udało się wywalczyć w dwóch ostatnich meczach ligowych w których występowały nasze obydwa zespoły.W ekstralidze ulegliśmy na własnym boisku Zniczowi Pruszków 2:4 natomiast mecz w okręgówce z Orlikiem Radom zakończył się remisem 1:1.

Oba mecze ostatniej kolejki rozgrywaliśmy w sobotę 3 września.Najpierw o godz 11:00 w ekstralidze mazowieckiej podejmowaliśmy Znicz Pruszków.W pojedynku tym już po kilku minutach za sprawą gola zdobytego przez Damiana Machajka objęliśmy prowadzenie.Niestety nie dane było nam nacieszyć się zbyt długo prowadzeniem bowiem już po kilku minutach straciliśmy bramkę.Gra naszego zespołu  w pierwszej części spotkania delikatnie mówiąc pozostawiała wiele do życzenia.Bez pomysłu na grę, bez zaciętości ale za to z dużą ilością błędów w grze obronnej.Goście skrzętnie wykorzystywali kolejne potknięcia naszych obrońców i do przerwy dołożyli jeszcze dwa gole ustalając wynik pierwsze części spotkania na 1:3.Po zmianie stron nasz zespół zagrał trochę lepiej co przyniosło efekt w postaci bramki zdobytej przez Patryka Lisa.Niestety po fatalnym błędzie obrońcy który przed polem karnym podaje piłkę napastnikowi Znicza tracimy kolejną bramkę i ostatecznie przegrywamy 2:4.

W meczu ze Zniczem w Broni Radom zagrali; Brzeziński - Marzec, Kobza, Nowacki, Witkowski, Czajkowski, Machajek, Zych, Zięba, Pyrka, Grudziński oraz Kozicki, Patynowski, Oparcik, Lis.

O godzinie 13:00 nasz drugi zespół o punkty w I lidze okręgowej walczył z Orlikiem 14 Radom.W tym spotkaniu udało się wywalczyć jeden punkt remisując 1;1 a bramkę dla trójkolorowych zdobył Adam Kotlimowski.