Logowanie

Aktualności

DWA MECZE I DWIE WYGRANE

• autor: bronradom2002, 2016-09-01 20:12

Komplet punktów w obu ligach zainkasowały dwa nasze zespoły,które w ubiegłą środę rozgrywały swoje mecze ligowe.W ekstralidze na wyjeździe pokonaliśmy zespół MKS Piaseczno 2:0 natomiast w I lidze okręgowej również na wyjeździe pokonaliśmy KS Potworów 9:3.

W środę o godz. 11;00 przyszło nam rozgrywać dwa mecze i tak  zespół Broni Radom II pojechał do Potworowa aby tam rywalizować o ligowe punkty.Pierwsze kilkanaście minut nie zapowiadało tak wysokiej wygranej naszego zespołu.Gra w pierwszej połowie nie kleiła się naszym graczom,brakowało pomysłu na skonstruowanie akcji.Na szczęście w drugiej części pojedynku broniarze otrząsnęli się i po dobrym okresie gry ostatecznie wygrali wysoko 9:3 Bramki dla trójkolorowych zdobywali;Michał Kiełbasa 3 gole oraz po jednym trafieniu Majewski Krzysztof,Przybysławski Maciej,Stępniewski Adrian,Golbert Emil,Mackiewicz Kacper oraz Kotlimowski Adam.

W barwach Broni zagrali:Brzeziński Filip,Malec Stanisław,Kwiecień Kamil,Kochowski Mikołaj,Krzyżanowski Jakub,Moskwa Kacper,Mackiewicz Kacper,Przybysławski Maciej,Kiełbasa Michał,Stępniewski Adrian,Kotlimowski Adam oraz Jeżak Wiktor,Golbert Emil,Górka Krzysztof,Majewski Krzysztof,Terkner Mikołaj.

Pozostałe wyniki I ligi okręgowej;

As Radomiak - Gracja Tczów    -       3:1

Energia Kozienice - Lider Lipsko   -    4:2

Sokół Przytyk - Orlik Radom         -   0:1

Nasz zespół po dwóch kolejkach z czterema punktami zajmuje drugie miejsce.

Tego samego dnia o godz. 18:00 graliśmy mecz w ekstralidze mazowieckiej a naszym rywalem był beniaminek tej ligi zespół MKS Piaseczno.Tutaj również wyszliśmy zwycięsko z tego pojedynku choć dobrych  okazji do zdobycia goli  było sporo lecz nie wszystkie udało się wykorzystać.Mecz zakończył się wygraną Broni 2:0 a bramki zdobywali Hubert Borkowski oraz Kamil Grudziński z rzutu karnego.

W składzie Broni Radom zagrali;Brzeziński Filip,Marzec Kacper,Kobza Adrian,Borkowski Hubert,Witkowski Dominik,Machajek Damian,Czajkowski Patryk,Pyrka Arkadiusz,Grudziński Kamil,Zych Jakub,Zięba Nikodem oraz Lis Patryk,Oparcik Tomasz,Nowacki Karol,Patynowski Damian i Kozicki Kacper.