Logowanie

Aktualności

DWA MECZE I DWIE WYGRANE

• autor: bronradom2002, 2016-06-06 16:36

Dwa zwycięstwa odniosły nasze drużyny grające w I lidze okręgowej oraz w ekstralidze mazowieckiej.W sobotę w ekstralidze pokonaliśmy MOSIR Mińsk Mazowiecki 4:1 natomiast w niedzielę 2:1 wygraliśmy z Powałą Taczów.

W meczu z Mińskiem Mazowieckim nasz zespół dominował na boisku przez cały czas trwania pojedynku.Mecz został praktycznie rozstrzygnięty w pierwszej części spotkania kiedy to broniarze w ciągu kilkunastu minut zdobyli trzy gole.W drugiej połowie każda z drużyn zaliczyła po jednym trafieniu i wynik ostatecznie brzmiał 4:1 dla zawodników z Plant.Bramki dla trójkolorowych strzelali;Arkadiusz Pyrka- 2 gole,Zych Jakub oraz Kamil Grudziński po jednym trafieniu.

W składzie Broni zagrali;Brzeziński Filip, Marzec Kacper, Nowacki Karo, Zięba Nikodem, Witkowski Dominik ,Lis Patryk, Patynowski Damian, Oparcik Tomasz, Zych Kuba, Pyrka Arkadiusz, Grudziński Kamil oraz Domagała Piotr, Kiełbasa Michał, Przybysławski Maciej i Krzyżanowski Jakub.

W niedzielę rozegraliśmy również mecz w ramach I ligi okręgowej a naszym przeciwnikiem był zespół Powała Taczów.Ten pojedynek także  udało się zakończyć zwycięsko. Broniarze wygrali 2:1 a bramki dla naszego zespołu strzelali;Michał Kiełbasa oraz Kacper Kozicki,który tym razem wystąpił w nietypowej dla siebie roli jako zawodnik w polu.Może nasi zawodnicy grający na co dzień w polu i mający za zadanie zdobywanie bramek wezmą przykład z naszego bramkarza i poprawią swoją skuteczność.

Do zakończenia rundy rewanżowej w obu ligach pozostały jeszcze tylko dwie kolejki.W I lidze okręgowej nasza drużyna zapewniła sobie co najmniej trzecie miejsce natomiast zespół z ekstraligi aktualnie jest na szóstym miejscu i cały czas walczy o pozostanie na tym szczeblu rozgrywek.