Logowanie

Aktualności

REMISOWO ZE ZNICZEM PRUSZKÓW

• autor: bronradom2002, 2016-04-16 16:56

Podziałem punktów zakończył się sobotni mecz Broni Radom z zespołem Znicza Pruszków.Pojedynek zakończył się wynikiem 4:4 a autorami bramek dla naszego zespołu byli Pyrka Arkadiusz 3 gole oraz Grudziński Kamil 1 gol.

Znicz Pruszków to kolejny przeciwnik w walce o punkty w ekstralidze.Chociaż naszemu sobotniemu rywalowi nie wiedzie się ostatnio zbyt dobrze (6 lokata w tabeli) to trzeba pamiętać że to bardzo dobry i mocny  zespół,który do Radomia przyjechał przygotowany do walki o wygraną.To właśnie goście przez całą pierwszą połowę byli zespołem zdecydowanie lepszym od broniarzy, którzy w swoich poczynaniach byli bardzo przewidywalni.Nasza gra polegała na wybijaniu piłek do przodu w kierunku napastników.Niestety piłki te najczęściej były przegrywane i jak bumerang wracały w kierunku naszej bramki skąd były ponownie posyłane do przodu i tak praktycznie przez całą pierwszą połowę tego spotkania.Efektem takiej gry była właśnie przewaga rywali i tylko jeden strzał oddany na bramkę przeciwnika.Na nasze szczęście zawodnicy z Pruszkowa nie wykorzystali kilku sytuacji do zdobycia gola i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0;0.W drugiej połowie nasza drużyna przystąpiła od pierwszych minut do ataku,przeprowadziła kilka niezłych akcji i właśnie po jednej z nich Arek Pyrka zdobywa gola wykorzystując dobre dośrodkowanie Kamila Grudzińskiego.Niestety po kilkunastu minutach było już 1:3 dla gości,którzy dwa pierwsze gole zdobyli po rzutach rożnych przy biernej postawie naszej obrony i bramkarza.Drugą bramkę dla trójkolorowych dającą nadzieję na dobry wynik zdobywa Kamil Grudziński. Niestety po kolejnych błędach w linii defensywy tracimy kolejną czwartą bramkę,która stawia nasz zespół w bardzo trudnej sytuacji na kilkanaście minut przed końcem meczu.I tu mimo słabej gry naszego zespołu trzeba zawodnikom oddać jedno - walczyli do samego końca o jak najlepszy wynik i to przyniosło efekty w postaci dwóch goli autorstwa Arka Pyrki i tym samym do podziału punktów w tym bardzo trudnym pojedynku.Z remisu z silnym przeciwnikiem można być zadowolonym ale z gry na pewno nie.Nasz zespół nie przypomina tego z poprzedniej rundy ligowych rozgrywek kiedy to my prowadziliśmy grę piłką, często ją wymieniając.W akcjach udział brały wszystkie formacje na boisku.Nasze akcje zaczynały się od tyłu,pracowały skrzydła,środek i tym samym każdy brał udział w akcjach i każdy mógł zdobyć gola.Teraz gra wygląda całkowicie inaczej co można było zaobserwować min. w pierwszej połowie meczu ze Zniczem.Piłka od bramki wybijana do przodu,tam najczęściej straty i przeciwnik ma możliwość do konstruowania akcji.Dobrze że chłopakom nie brakuje woli walki i zawsze dążą do jak najlepszego rezultatu czego przykład dali w ostatnim meczu.Trzeba mieć nadzieję,że nasz zespół zmieni swój styl gry na ten z przed kilku meczy i wszystko wróci do normy.

W meczu ze Zniczem Pruszków nasz zespół reprezentowali;Kozicki Kacper,Zięba Nikodem,Nowacki Karol,Machajek Damian,Witkowski Dominik,Patynowski Damian,Oparcik Tomasz,Pyrka Arkadiusz,Zych Jakub,Grudziński Kamil,Lis Patryk oraz Kiełbasa Michał,Przybysławski Maciej,Kwiecień Kamil,Kochowski Mikołaj,Kotlimowski Adam i Domagała Piotr.