SUKCES W GOŁCZY!

• autor: bronradom2002, 2015-12-14 15:56

Pierwsze miejsce zajęli nasi zawodnicy w rozegranym w ubiegły weekend  Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy "Gołcza Cup" Na osiem spotkań Broń Radom wygrała siedem razy i raz zremisowała.

WYGRANĄ W GOŁCZY DEDYKUJEMY WRACAJĄCEMU DO ZDROWIA ADAMOWI NOWAKOWI.

nowa-galeria-6351004.jpg nowa-galeria-6351005.jpg nowa-galeria-6351006.jpg

W Turnieju zorganizowanym w gołeckiej hali sportowej wystąpiło w sumie dziesięć ekip. Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach – według systemu „każdy z każdym”. W ciągu dwóch dni w sumie rozegrano 40 spotkań.O tym kto awansował do grupy mistrzowskiej zadecydowały wyniki sobotnich meczów. Pierwszego dnia rywalizacja przebiegała więc zarówno w grupie A, w której znalazły się zespoły: Cracovia, Juventa Starachowice, Sandecja Nowy Sącz, DAP Dębica oraz Unia Racibórz, jak i grupie B, do której los przydzielił AP Gołczę, Szczakowiankę Jaworzno, Krakusa Kraków, Broń Radom oraz FK Plavnica (Słowacja)W pierwszym dniu zawodów broniarze rozegrali cztery mecze z czego jeden zremisowali a w pozostałych spotkaniach zdobywali komplety punktów.Wyniki gier z udziałem Broni Radom z soboty:

Broń Radom - Krakus Kraków -                    5:3

Broń Radom - Szczakowianka Jaworzno -   5:2

Broń Radom- AP Gołcza -                             5-3

Broń Radom - FK Plavnica -                          2:2

Do niedzielnych rozgrywek w grupie walczącej o miejsce na podium trafili więc oprócz Broni Radom zespoły Krakusa Kraków,Sandecji Nowy Sącz, Cracovii oraz Juventy Starachowice.Tym razem radomianie odnieśli komplet zwycięstw i podobnie jak w ubiegłym roku mogli cieszyć się ze zwycięstwa,złotych medali oraz okazałego pucharu.Wyniki niedzielnych gier broniarzy;

Broń Radom - Cracovia -                            4:0

Broń Radom - Sandecja Nowy Sącz -        2:1

Broń Radom - Juventa Starachowice -       4:1

Broń Radom - Krakus Kraków                    8:4

Oprócz wygranej drużynowej  nasz kapitan Damian Machajek znalazł się w najlepszej piątce (drużynie marzeń) turnieju.

Na listę strzelców w zespole Broni Radom wpisali się;

Pyrka Arkadiusz - 10 bramek,Machajek Damian - 5 bramek,Lis Patryk i Zych Jakub po 4 gole,Kiełbasa Michał i Zięba Nikodem- po 3 bramki,Oparcik Tomasz i Malec Stanisław po 2 gole oraz Kwiecień Kamil i Nowacki Karol po 1 trafieniu.

Klasyfikacja końcowa Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy - Gołcza Cup 2015:
I miejsce: Broń Radom
II miejsce: Krakus Kraków
III miejsce: Sandecja Nowy Sącz
IV miejsce: Cracovia
V miejsce: Juventa Starachowice
VI miejsce: AP Gołcza
VII miejsce: Unia Racibórz
VIII miejsce: DAP Dębica
IX miejsce: Szczakowianka Jaworzno
X miejsce: FK Plavnica

Na turnieju w Gołczy nasz zespół reprezentowali;

Kozicki Kacper,Brzeziński Filip,Lis Patryk,Machajek Damian,Oparcik Tomasz,Kwiecień Kamil,Nowacki Karol,Patynowski Damian,Malec Stanisław,Zych Jakub,Pyrka Arkadiusz,Kiełbasa Michał,Ziemba Nikodem oraz Jeżak Wiktor.

Dziękujemy organizatorom turnieju AP Gołcza za zaproszenie na turniej oraz za miłą atmosferę na zawodach.Trenerowi Markowi Siwakowi oraz zawodnikom gratulujemy tak udanego występu.

ZWYCIĘSTWO W TYM TURNIEJU TRENER,ZAWODNICY ORAZ WSZYSCY KIBICE DEDYKUJĄ ADAMOWI NOWAKOWI,KTÓRY PO CIĘŻKIEJ CHOROBIE POWRACA DO ZDROWIA.WSPÓLNĄ DECYZJĄ POSTANOWILIŚMY ŻE OKAZAŁY PUCHAR ZA ZDOBYCIE PIERWSZEGO MIEJSCA TRAFI WŁAŚNIE W RĘCE ADAMA.