Logowanie

Aktualności

PRZEGRANA I WYGRANA BRONIARZY

• autor: bronradom2002, 2015-09-21 15:45

W niedzielne popołudnie nasi zawodnicy rozegrali kolejny  mecz ligowy.Tym razem naszym rywalem był zespół Kosa Konstancin a mecz zakończył się wygraną Broni Radom 2;1

W lidze okręgowej w rozegranym w sobotę meczu nasz zespół uległ AS Radomiakowi 1:4

Od samego początku tego spotkania było wiadomo że naszych zawodników czeka ciężka przeprawa.Goście już na pierwszy rzut oka przewyższali nas warunkami fizycznymi.Przebieg meczu tylko to potwierdzał.Ciężko było naszym napastnikom przedostać się na pole karne rywala jednak kilka razy ta sztuka im się udała.Przeciwnicy też stworzyli kilka sytuacji jednak pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.W drugiej obraz gry wiele się nie zmienił.Raz jedni raz drudzy przeprowadzali akcje jednak wynik nadal nie ulegał zmianie.Bramkę dającą nam prowadzenie zdobył Damian Machajek,który uderzając z rzutu wolnego z ok 30m bezpośrednio na bramkę gości zaskoczył bramkarza.Zawodnicy Kosy za wszelką cenę chcieli wyrównać i zaczęli coraz śmielej atakować.Niestety ta sztuka im się udała i po kilkunastu minutach już był remis 1:1.Na kilka minut przed końcem spotkania sędzia dyktuje rzut wolny dla Broni.Tym razem do piłki podchodzi Patryk Lis i strzałem przy słupku pokonuje po raz drugi bramkarza gości.Golkiper w prawdzie łapie piłkę ale kilkanaście centymetrów za linią bramkową i sędzia uznając gola pokazuje na środek boiska.Ta sytuacja bardzo rozzłościła zarówno kibiców Kosy Konstancin jak i ich trenera.Wszyscy zgodnie twierdzili że ze swoich pozycji nie widzieli gdzie bramkarz złapał piłkę ale pretensje do arbitra mieli wszyscy.Trzeba również zaznaczyć bardzo niekulturalne zachowanie się kibiców Kosy w stosunku do sędziego,którzy to pod koniec pierwszej połowy rzucali w jego stronę niecenzuralne słowa.

Mecz z Kosą Konstancin był ostatnim meczem tej rundy.Za tydzień pojedynkiem z Polonią Warszawa zaczynamy rundę rewanżową.

W sobotę nasz drugi zespół rozegrał również spotkanie w I lidze okręgowej.Naszym rywalem był aktualny lider tych rozgrywek As Radomiak.Ten mecz nasi zawodnicy przegrali 1:4.Bramkę dla naszego zespołu zdobył Krzysztof Majewski.Wyniki pozostałych gier ligi okręgowej

Skaryszewianka - Lider Lipsko - 0-1

Powała Taczów - Młodzik Radom - 11-0

Potworów - Orlik Radom - 1:9

Nasz zespół zajmuje aktualnie 5 pozycję.