Logowanie

Aktualności

WYGRANA Z MSPN RADOMIAK RADOM

• autor: bronradom2002, 2015-06-05 13:12

W środę 3 czerwca rozegraliśmy zaległy mecz I ligi U-13 z zespołem MSPN Radomiak Radom.Spotkanie to zakończyło się wygraną Broni Radom 3:0.

Był to mecz rundy rewanżowej a pierwszy pojedynek,którego byliśmy gospodarzami zakończył się naszą wygraną 6:1.Mimo że naszym przeciwnikiem był zespół zajmujący w tabeli kilka miejsc za nami, myliłby się ten który na tej podstawie z góry przewidziałby przebieg tego pojedynku.Pierwsze minuty meczu przebiegały pod kontrolą broniarzy,którzy przeprowadzili kilka ciekawych akcji zakończonych strzałami.Od utraty gola rywali ratował albo bramkarz albo niska skuteczność naszych zawodników.Tak było do ok.20min pierwszej połowy tego spotkania.Po tym okresie czy to za sprawą wysokiej temperatury czy przez  zmiany w ustawieniu które przeprowadził  trener Różański naszym zawodnikom przestała układać się gra.Wprawdzie cały czas kontrolowali grę na boisku ale brak było pomysłu jak tą przewagę wykorzystać.MSPN Radomiak bronił się praktycznie całą drużyną a my nie potrafiliśmy przedrzeć się przez ich obronę.Wprawdzie Kacper Banaczek zdobył gola strzałem z rzutu wolnego ale sędzia tego spotkania nie uznał gola.Co ciekawe pierwsza jego decyzja to uznanie gola i wskazanie aby grę rozpocząć od środka.Jednak po zdecydowanej reprymendzie słownej trenera Radomiaka arbiter zmienia decyzję i nie uznaje bramki.Decyzję swoją sędzia tłumaczy różnie.W przerwie meczu stwierdza że nasz zawodnik przeszkadzał  bramkarzowi przy rzucie wolnym a po jego zakończeniu zmienił zdanie i stwierdził że jednak był spalony.I tym sposobem pierwsza połowa tego meczu zakończyła się bezbramkowo.Po zmianie stron obraz gry praktycznie się nie zmienił.Broniarze posiadali przewagę ale nie potrafili tego faktu wykorzystać aby zdobyć gola.Przyszedł jednak czas i na to.Patyk Lis został faulowany w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny,który na bramkę zamienia sam poszkodowany.Po kilkunastu minutach za zagranie ręką zawodnika Radomiaka  w polu karnym sędzia ponownie dyktuje rzut karny.Tym razem do piłki podchodzi nasz kapitan Machajek Damian i pewnym strzałem pokonuje bramkarza rywali.Trzecią i ostatnią bramkę w tym meczu zdobywa Arkadiusz Pyrka wykorzystując podanie Damiana Machajka.Tak więc ponownie udaje nam się pokonać zespół MSPN Radomiak Radom i wygrywając mecz 3:0 dopisujemy sobie kolejne punkty w ligowej tabeli gdzie cały czas jesteśmy jej liderem.