SREBRO I BRĄZ NA BROŃ CUP 2015

• autor: bronradom2002, 2015-02-09 11:46

Drugie i trzecie miejsce zajęły nasze dwa zespoły występujące w III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Broń Cup 2015.Turniej wygrała Polonia Warszawa pokonując w finale Broń Radom "B"

Dziesięć zespołów przyjęło zaproszenie na turniej a stawkę uzupełniły dwie nasze drużyny.Uczestnicy Broń Cup 2015 podzieleni zostali na dwie grupy;

GRUPA A

RKP 1926 BROŃ RADOM -B-

KKS ASPN JUVENTA STARACHOWICE

WRKS OLIMPIA WARSZAWA

MKP POGOŃ SIEDLCE

LKS ORLĘTA KIELCE

KS PILICA BIAŁOBRZEGI

GRUPA -B-

RKP 1926 BROŃ RADOM -A-

ZKS GRANAT SKARŻYSKO

MKS POLONIA WARSZAWA

AP GOŁCZA

UKS ORLIK 14 RADOM

KS ENERGIA KOZIENICE

Drużyna Broni Radom A w fazie grupowej wygrała wszystkie swoje mecze i awansowała do dalszych rozgrywek z pierwszego miejsca.Wyniki meczy z udziałem Broni Radom -A-

Broń Radom -A-     Energia Kozienice                 3;1

Broń Radom -A-     Granat Skarżysko                 3;1

Broń Radom -A-     Polonia Warszawa                 5;0

Broń Radom -A-     AP Gołcza                           4;2

Broń Radom -B- podczas rozgrywek grupowych odniosła cztery zwycięstwa i doznała jednej porażki i do dalszych rozgrywek awansowała z drugiego miejsca.Wyniki gier z udziałem Broni Radom -B-

Broń Radom -B-     Pilica Białobrzegi                          3;0

Broń Radom -B-     Juventa Starachowice                    2;1

Broń Radom -B-     Olimpia Warszawa                        2;0

Broń Radom -B-     Pogoń Siedlce                             1;2

Broń  Radom -B-    Orlęta Kielce                            3;1

W meczach o finał zagrali ze sobą Pogoń Siedlce z Polonią Warszawa.W tym pojedynku górą byli zawodnicy z Warszawy wygrywając mecz 4;0. W drugiej parze rozegrał się bratobójczy pojedynek między oboma zespołami Broni Radom.Zwycięsko z tego meczu wyszli zawodnicy Broni Radom -B- wygrywając 3;2

Zespół Broni Radom-B- był już pewny zdobycia medalu natomiast zawodnicy Broni Radom -A- musieli o miejsce na podium powalczyć z zespołem Pogoni Siedlce.Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i wygrywając 3;1 zapewnili sobie brązowy medal.

W wielkim finale spotkały się więc zespoły Broni Radom -B- oraz Polonia Warszawa.Pierwsi na prowadzenie wyszli nasi zawodnicy czym bardzo ucieszyli licznie zgromadzonych kibiców naszego zespołu,trenera i pozostałych kolegów.Niestety po kilku minutach rywale zdołali doprowadzić do remisu.Mimo kilku okazji do zdobycia gola przez naszych zawodników to rywale na kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu wyszli na prowadzenie i nie oddali zwycięstwa już do końca tego spotkania.

Tak więc zwycięzcą III Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Broń Cup 2015 została drużyna Polonii Warszawa.

Końcowa klasyfikacja Broń Cup 2015;

1. Polonia Warszawa, 2. Broń Radom B, 3. Broń Radom A, 4. Pogoń Siedlce, 5. Juventa Starachowice, 6. AP Gołcza, 7. Energia Kozienice, 8. Olimpia Warszawa, 9. Orlik Radom, 10. Orlęta Kielce, 11. Granat Skarżysko, 12. Pilica Białobrzegi.

Oprócz sukcesu obu drużyn nasi zawodnicy otrzymali też wyróżnienia indywidualne.Kacper Kozicki został wyróżniony jako najlepszy bramkarz turnieju a Adam Kotlimowski zdobył tytuł króla strzelców.Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik Pogoni Siedlce Kacper Skwierczyński.

Na Broń Cup 2015 nasze dwa zespoły reprezentowali;

Broń Radom -A-    Kozicki Kacper,Nowacki Karol,Machajek Damian,Oparcik Tomasz,Kiełbasa Michał,Banaczek Kacper,Pyrka Arkadiusz,Lis Patryk,Stępniewski Adrian,Błażej Dróżdż,Kwiecień Kamil

Broń Radom -B-

Domagała Piotr,Jeżak Wiktor,Krzyżanowski Jakub,Kochowski Mikołaj,Zięba Nikodem,Malec Stanisław,Kotlimowski Adam,Górka Krzysztof,Terkner Mikołaj,Nowak Adam,Patynowski Damian

W trakcie turnieju odbył się występ grupy tanecznej Rockstep Junior.Są to finaliści mistrzostw Polski oraz zdobywcy I miejsca na turnieju Eudezet 2014.Swój solowy występ zaprezentował też Bartosz Czyż,finalista mistrzostw Polski w kategorii solo oraz zdobywca I miejsca na turnieju Eudezet 2013.Na koniec pokazu swoje umiejętności zaprezentował duet Weronika Wnukowska i Natalia Krzyk.Są to mistrzynie Polski w kategorii duet do lat 12 ,wicemistrzynie polski do lat 15 oraz półfinalistki mistrzostw świata w Bochum 2014.

Szkole tańca Rockstep serdecznie dziękujemy za super pokaz którym urozmaicili turniejowe pojedynki.

Swoje podziękowania kierujemy również do sponsorów którzy w różny sposób przyczynili się w organizacji turnieju Broń Cup 2015.Dziękujemy firmie MK Klimat mieszczącej się w Radomiu przy ul.Wodnej 23.Dziękujemy również firmie MK Janusz Domagała Spółka Jawna mająca swą siedzibę w Radomiu przy ul.Słowackiego 12/1.Podziękowania kierujemy również w stronę Radomskiego OZPN który wspomógł finansowo nasz turniej.Wspaniałe puchary ufundowała hurtownia sportowa Leda Sport mieszcząca się w Radomiu przy ul.1905r 3F.O słodki poczęstunek dla kibiców zadbała piekarnia Wacyn za co i jej składamy podziękowania.

Największe podziękowania jeśli chodzi o organizację turnieju należą się jednak WSZYSTKIM RODZICOM ,którzy w niebywały sposób zaangażowali się w obsługę turnieju.Wszyscy stanęli na wysokości zadania i walnie przyczynili się do tego że przybyli goście bardzo sobie chwalili naszą gościnę oraz poczęstunek.

Ze strony sportowej bardzo dziękujemy też trenerowi Markowi Siwakowi oraz naszym zawodnikom za osiągnięcie dużego sukcesu jakim jest zdobycie drugiego i trzeciego miejsca w tak silnie obsadzonym turnieju.

Dziękujemy też wszystkim zespołom za przyjęcie zaproszenia na nasz turniej i za stworzenie niezapomnianych emocji i sportowych wrażeń.

autor: ~kibice 2015-02-11 15:47:59

avatar 7 miejsce Olimpia Warszawa a Kozienice 8