Logowanie

Aktualności

WEEKENDOWE WYGRANE

• autor: bronradom2002, 2014-09-28 19:42

Od ubiegłej soboty rozpoczęliśmy rundę rewanżową w lidze młodzików (2002) oraz w lidze trampkarzy (2001) W swoim roczniku ponownie wygraliśmy z Orlikiem 14 Radom 3;1 a w lidze trampkarzy pokonaliśmy Polonie Iłża 4:3

W sobotnie popołudnie rozgrywaliśmy rewanżowe spotkanie z zespołem Orlik 14 Radom.Mecz jak zwykle gdy grają te zespoły stał na dobrym poziomie.Było sporo strzałów,ładnych podań oraz akcji indywidualnych.Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1;1 co w pełni oddaje przebieg wydarzeń na boisku.W drugiej części spotkania naszym zawodnikom udało się osiągnąć przewagę na boisku co zostało udokumentowane zdobyciem kolejnych dwóch bramek.Bramki w tym meczu zdobywali;Adam Kotlimowski -2 gole oraz Michał Kiełbasa - 1 gol

W niedzielę zagraliśmy rewanżowy mecz ligi trampkarzy z Polonią Iłża.Mając na uwadze mecz w Iłży,który nieznacznie przegraliśmy chłopcy przystąpili do spotkania bardzo skoncentrowani i gotowi do walki o ligowe punkty.Dość szybko zdobyliśmy przewagę na boisku.Broniarze potrafili długo utrzymywać się przy piłce wymieniając przy tym kilka podań,często z tak zwanej klepki.Im dłużej trwał mecz tym wyraźniej zarysowywała się nasza przewaga.Efektem tego było zdobycie przez naszych zawodników czterech bramek.Drugą część spotkania zaczęliśmy z zapasem kilku bramek i chyba ten fakt spowodował że Broń zwolniła tempo a do głosu doszli zawodnicy z Iłży.W ciągu kilkunastu minut zdołali strzelić nam trzy gole czym doprowadzili do nerwowych reakcji zarówno u trenera jak i u kibiców.Na szczęście udało nam się dowieść zwycięstwo do końca spotkania zdobywając w ten sposób kolejne ligowe punkty.Na listę strzelców w tym pojedynku wpisali się;Tomasz Oparcik - 2 gole,Adam Kotlimowski - 1 gol oraz Mikołaj Bitner - 1 gol

W meczu z Polonią Iłża w naszym zespole wystąpiło trzech zawodników z drużyny trenera Konrada Tarki.Za pomoc dziękujemy zarówno trenerowi jaki zawodnikom.