SZÓSTE MIEJSCE W WARSZAWIE

• autor: bronradom2002, 2013-03-17 17:11

W rozegranym 16 marca turnieju Mini Legia Cup rocznika 2002 nasza drużyna zajęła szóste miejsce przegrywając dwa mecze i jeden remisując.

nowa-galeria-4296238.jpg nowa-galeria-4296239.jpg nowa-galeria-4296240.jpg

Nasi zawodnicy w ostatnim czasie przyzwyczaili wszystkich do tego,że z różnego rodzaju turniej wracali z medalami i to często za pierwsze miejsce.Ale kiedyś musiał nastąpić ten dzień że nasi zagrają po prostu słabiej.I taki dzień był w ostatnią sobotę podczas turnieju,którego organizatorem była warszawska Legia.Na tym silnie obsadzonym turnieju zagrało sześc drużyn podzielonych na dwie grupy.

1. Legia     6pkt,   3:0
2. Varsovia    3pkt,    1:1
3. Rona Ełk   0pkt  , 0:3

1. Legia-Bart Bartoszyce   4pkt   , 7:6
2. Kosa Konstancin   3pkt,   6:4
3. Broń Radom  1pkt,   5:8

W pierwszym meczu przyszło nam grać z zespołem Kosa Konstancin.Mimo iż pierwsi strzeliliśmy gola niestety mecz zakończył się wysoką porażką 1:4.Honorowego gola zdobył Adam Kotlimowski.Kolejny rywal to Legia-Bart-Bartoszyce.W tym pojedynku po kilku minutach prowadziliśmy już 2;0 i wszystko wskazywało na nasze zwycięstwo.Jednak im dłużej trwał pojedynek tym mniej sił i pomysłu na grę mieli nasi zawodnicy.Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym i brzmiał  4:4.Bramki dla Broni w tym meczu zdobywali Kotlimowski,Oparcik,Malec oraz Kwiecień po którego strzale piłka trafiła w obrońcę rywala i zmyliwszy bramkarza trafiła do siatki.Był to ostatni mecz w fazie grupowej po którym przyszło nam grać o miejsce piąte.

Z układu tabeli wynikało ,że tym razem zagramy z zespołem Rona Ełk.Niestety i w tym pojedynku mimo kilku niezłych akcji musieliśmy uznać wyższość rywala i przegraliśmy ten mecz 0:2.

Tak więc ostatecznie na turnieju Mini Legia Cup zajęliśmy szóste miejsce.Szukając przyczyn słabego występu naszych zawodników trzeba wskazać fakt,że w przeciwieństwie do większości rywali którzy grają i trenują na co dzień na sztucznej nawierzchni typu orlik nasz zespół grał na takim boisku pierwszy raz od pięciu miesięcy.Niestety warunki pogodowe nie pozwoliły na przeprowadzenie choćby kilku treningów na orliku.

Cały turniej wygrali zawodnicy Legii Warszawa,którzy w finale pokonali Legię-Bart -Bartoszyce 4:1

Mając na uwadze fakt że i takie występy wpisane są w sportową karierę życzymy naszym chłopakom dalszych postępów i jeszcze wielu sukcesów sportowych.

Na turnieju w Warszawie w barwach Broni wystąpili

BRAMKARZE;