Logowanie

Aktualności

WYSOKA WYGRANA Z KS BŁOTNICĄ

• autor: bronradom2002, 2012-11-02 19:25

Wysoką wygraną Broni Radom  zakończył się ostatni w tym sezonie mecz w ramach Radomskiej Ligi Młodzików U-12.Tym razem nasi zawodnicy pokonali zespół KS Błotnica 13:3

Początek tego pojedynku wcale nie wskazywał nas jako zwycięzców pojedynku a na pewno nie w w takim rozmiarze.W przeciągu kilkunastu sekund nasz zespół przegrywał już 0:2.Goście zaskoczyli nas od pierwszych sekund dobrym atakiem i na efekty nie trzeba było długo czekać.Na szczęście nasi chłopcy nie poddali się i konsekwentnie dążyli do zmiany niekorzystnego dla siebie wyniku.Jeszcze w pierwszej tercji meczu zdołali przejąc inicjatywę na boisku i konsekwentnie zaczęli odrabiać straty.Przed zakończeniem pierwszej części pojedynku nasi zawodnicy zdołali już wyjść na prowadzenie strzelając kolejno trzy  bramki.Kolejne odsłony meczu to już spokojna i konsekwentna gra naszej drużyny,która kontrolując przebieg gry co kilka minut dokładała kolejną bramkę.Ostatecznie do końcowego gwizdka sędziego nasz zespól zdołał trafić trzynaście razy do siatki rywala tracąc przy tym trzy gole.

Strzelając trzynaście bramek zespół podopiecznych trenerów Gorczycy i Siwaka odniósł w tym sezonie najwyższe zwycięstwo.

Na długa listę strzelców tym razem wpisali się;

Kotlimowski Adam,Oparcik Tomasz,Skorżyński Benedykt,Stępniewski Adrian-po 2 gole

Machajek Damian,Krzyżanowski Jakub,Lis Patryk,Dróżdż Błażej,Kwiecień Kamil- po 1 golu

W sobotę 3 listopada nasz zespól czeka jeszcze udział w turnieju rocznika 2002,który odbędzie się na orliku na Firleju.Zbiórka zawodników o godz.9:45.

Po sobotnim turnieju naszych chłopców czeka zimowy okres przygotowań oraz seria halowych turniej o których bliższe informacje podamy w późniejszym terminie.